Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
Total War Shogun 2 (PC/MAC)
 • DIGITAL KEY
 • Linux KEY
 • MAC KEY
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 16
 • REGION FREE
 • STEAM KEY
 • WINDOWS
 • WORKS WORLD WIDE

Osta Internetist: Total War Shogun 2 (PC/MAC)

6.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Summanus

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSWindows Vista / XP / Windows 7 / Mac OS X 10.9.5 või uuem
CPU(Protsessor)
vähemalt 2 GHz 2-tuumaline Inteli protsessor või samaväärne AMD protsessor
RAM(Mälu)
vähemalt 2 GB
HDD(Vaba kettamaht)
vähemalt 20 GB
GPUvähemalt 256 MB videomälu või rohkem

Proovi automaatset süsteeminõuete tuvastamissüsteemi alumiselt lingilt:

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/shogun-2-total-war/11105

*** Sammud 1-3 on mõeldud esmakordseks kasutamiseks***
1) Vajuta nuppu "Can you run it"
2) Brauser tõmbab automaatselt alla faili "Detection"
3) Käivita programm "Detection"
4) Vaata, kas su arvuti vastab mängu süsteeminõuetele või mitte.

Ametlik aktiveerimiskood Total War Shogun 2 mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

Shogun 2 on originaali ülim viimistlus, millega kaasneb uus ja uuenduslik tehisintelligent, rohkem täiendusi ja online võimalusi kui kunagi varem. Selle tulemuseks on täiuslik segu reaalaja ja TBS mängust, mis on kutsuv nii Total War veteranidele kui ka uutele mängijatele ning pakub seeriate sügavuse ja nauditavuse kogemust.

Mängu võtmesõnad:

Täiustatud uued tegelaskujud - Saad oma tegelaskuju valida üheksa erineva klanni seest ja võidelda keskaegse Jaapani vaieldamatu ülemvõimu pärast. Kogemusi saades on sul võimalik nii oma sõjapealiku tegelast kui ka kindraleid ja agente uuendada.

Täielik üksik- ja multiplayer mängu pakkumin - Mängi lahinguväli läbi üksikmängijana või kutsu sõber online ja mängi kas temaga koos või tema vastu Campaign Multiplayer valikus. Ühine kaheksa mängijaga multiplayer lahingutega kasutades oma uuendatavat avatari ja roni online tulemustetabelisse, et näidata tervele maailmale, kes valitseb kõige paremini. Esimest korda Total War seerias on võimalik kasutada ka põnevaid uusi mänguviise, kus saad mängida ühtse meeskonnana moodustades klanni.

Uue põlvkonna tehisintelligentne süsteem - Sun Tzu põhimõtetele tuginedes arendatud "The Art of War," on mängu tehisintelligent, mis pidevalt analüüsib mängu olukorda ja reageerib sinu igale liigutusele suurema täpsuse ja mitmekesisusega.

Täiustatud maa- ja veelahingu mänguväli - Maapealsed lahingud ei ole kunagi nii tõepärased tundunud, sest nüüd on kasutusel uued mitmetasandilised kindluste piirded ja maapinna tunnused, mis muutuvad vastavalt ilmale ja kellaajale muutes nii iga ülesande taktikaliseks väljakutseks. Pane hooneid põlema, et sundida tugipunkti vägesi lahkuma ja kasuta oma üksuse erilisi võimeid, et viia lahing võidule. Veelahingud pakuvad samuti rohkem mitmekülgsust tänu uutele rannikulahingutele. Saari saab kasutada tõhusate kattevarjudena laevadele ning samal ajal saab liiva luiteid ja kaljurahne kasutada vaenlaste vägede vastu lõksuna.

Hõlpsasti hallatav ja üksikasjalik impeerium - Mänguväljaku ülesehitamine – Ladusam kasutajaliides teeb kuningriigi haldamise sinu jaoks palju lihtsamaks. Ehita ja valitse linnu, värba ja treeni vägesid, vii läbi diplomaatiat ja halda oma agente – iga uuendusega kaasneb ka kõikehõlmav tutvustus, mis järgemööda paljastab Shogun 2 lahinguvälja – Total War mängukogemuse südame ja hinge.

 


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast