Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
Tropico 6 - El Prez Edition (PC/MAC)
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • Linux KEY
 • MAC KEY
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 16
 • STEAM KEY
 • WINDOWS

Osta Internetist: Tropico 6 - El Prez Edition (PC/MAC)

-81%
10.49 54.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Summanus

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSWindows 7 64-bit / MacOS Mojave (10.14) / Ubuntu 16.04.3 LTS + SteamOS
CPU(Protsessor)
AMD or Intel, 3 GHz (AMD A10 7850K, Intel i3-2000)
RAM(Mälu)
8 GB RAM
HDD(Vaba kettamaht)
16 GB
GPUAMD/NVIDIA dedicated GPU, 2GB dedicated VRAM (Radeon HD 7870, Geforce GTX 750)

Ametlik aktiveerimiskood Tropico 6 - El Prez Edition mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

Eksklusiivne paleekujundus koos uhke flamingo tiigiga. See on midagi, mida soovib iga diktaator, et oma naaberriikidele muljet avaldada ja muidugi ka El Prez’i kostüüm, et neid soojasid Kariibi mere öid nautida. Samuti saad nautida muusikat sinu kõrvadele ja digitaalset kalendrit kogu aasta vältel oma diktaatorite plaanide jaoks.

Poliitiliste ja sotsiaalsete rahutuste ajal nõuab rahvas, et neil oleks juht, kes suudaks riiki juhtida ettenägelikult ja leidlikult.
Tõesta end taas Tropico riigi kardetud diktaatori või rahu armastava riigimehena ja kujunda nii oma banaanivabariigi saatus läbi nelja erineva ajastu.
Seisa silmitsi uute rahvusvaheliste väljakutsetega ja alati pidage silmas ka oma inimeste vajadusi. See on esimene kord, kui saate korraga hallata ulatuslikke saarestikke ja ehitada sildu nende ühendamiseks. Korralda oma rõdult valimiskõnesid, et võita omale poolehoidjaid.


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast