Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
USA Nintendo 3 Month Membership
 • DIGITAL KEY
 • USA VERSION

Osta Internetist: USA Nintendo 3 Kuu Liikmeaeg

-56%
3.99 8.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Punktid store

1. Vali HOME menüüst eShop ikoon
2. Vali "Add Funds."
3. Vali "Redeem a Nintendo Prepaid Card."
4. Sisesta 16-kohaline aktiveerimiskood ja vajuta "OK"

Tähti o, i ja z nendes koodides ei kasutata!

Prepaid7.99

NB! Nintendo Switchi Kinkekaardid ei ole piirkonnalukuga ja koodi on võimalik aktiveerida mis tahes piirkonna kontol.

 • Online play - Pane ennast proovile online mängudes nagu Splatoon 2, ARMS, Mario Kart 8 Deluxe, Mario Tennis Aces ja Super Smash Bros.
 • Nintendo Entertainment System - Sul on nüüd võimalik ka võrgus mängida sõpradega koos või hoopis nende vastu. Jagage omavahel ekraani ning vestelge läbi Nintendo Switchi nutitelefonile mõeldud äpi.
 • Save Data Cloud - Salvesta oma mängud pilve, kus sinu mängud on kaitstud juhuks kui süsteemiga peaks midagi juhtuma või hakkate kasutama uut. 
 • Smartphone App - Nutitelefoni äpp annab sulle võimaluse oma tulemusi sõpradega jagada ning tellida erinevaid lisasid, mis muudavad mängimise veelgi lõbusamaks.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

Turvalisus - enda krediitkaardiandmete sisestamine kolmanda osapoole lehele sisaldab alati endas turvariski. Ostes Nintendo rahakaardi läbi meie e-poe, saate selle eest tasuda mugavalt oma Eesti kodupangas ja ei pea selleks oma kaardiandmeid kellelegi avaldama. Peale ostu aktiveerid lihtsalt koodi eShop keskkonnas ära ning vastavas summas krediit ongi Sinu kontole laetud

Paindlikkus - Kinkekaartide abil saad oma kontole laadida krediiti, mida saad kasutada, millal iganes Sa soovid. Kui mõni mäng on Sinu krediidisummast soodsam, siis jääb krediit Sinu eShop kontole alles ja saad seda ka tulevikus ostudeks kasutada

Eelarve - Kinkekaartide kasutamine on hea viis enda ostude kontrolli all hoidmiseks, sest saad ise enda jaoks paika panna kui palju tahad mängudele kulutada. Nii ei ole Sul ilma uut kinkekaarti ostmata võimalik oma eelarvet lõhki ajada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast