Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
World of Warcraft: Warlords of Draenor
 • BATTLE .NET KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • MULTI LANG

Osta Internetist: World of Warcraft: Warlords of Draenor

-81%
8.49 43.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Punktid store
 1. Logi oma kontoga sisse http://eu.battle.net
 2. Vajuta üleval nuppu "Account"  ning vali "Games and Codes". 
 3. Sisesta enda seeriakood ja vajuta "Redeem code"
  (Võimalik, et pead valida kasutajakonto, millele kood aktiveeritakse)

"Warlords of Draenor" uus lisapakett, sisaldades viimaseid lisasid Blizzardi suures MMO mängus.

*World of Warcraft: Warlords of Draenor nõuab WoW kontot, kus on Mists of Pandaria aktiveeritud.

*Level 90 boost!

Võimsad orkide klannid, Raudsed Hordid, suruvad kohutavate sõjamasinatega oma jalge alla planeet Draenori. Järgmisena langeb Azeroth ning lugematud maailmad järgnevad. Sa pead oma valdusesse saama Draenori, mis koduks metsikutele orkidele ja bastioniks kindlameelsele Draeneile. Sinu liitlasteks on legendid läbi aegade, sinu kindluseks on tugipunkt võõrastel maadel. Juhi ühe maailma armeed vastu teist, enne kui tulevik jääb tulemata.


Uuestisündinud kangelased- uued karakterid "Warlords of Draenor" toob mängijateni rohkem detaile, uuendatud animatsiooni ning uued visuaalsed nähtused, mis peegeldavad endis siiski originaaltegelaste hinge: hambad, luud, habemed ja nii edasi. Raudse Hordi vastased on Azerothi kangelasteks. Isegi kui sa oled uus või kogenud mängija, Warlords julgustab sind ühte oma tegelastest viima 90. tasemele ning omastama uusi oskuseid, mis võimaldavad sul otsekohe söösta suurtesse lahingtesse. Mängi rasside ja klassidega, keda oled alati soovinud ning astu sõtta oma sõpradega kõrvuti astudes.

Võta Draenor oma valdusesse garnisonidega.

Selleks, et purustada vägevaim armee, mida Draenor eales näinud on, vajad sa enda jõudusid ja kindlust. Pane kokku võimas garnison- kodubaas, mis ei ole peidupaigaks, vaid mis on ühte sulanud ümbritseva keskkonnaga ning ei asu kaugel lahingutandrist. Sul on võimalik seda ka kohandada spetsiaalsete struktuuridega nagu farmid, tallid, töötoad ja nii edasi.

Raja kaubandusteid ning tee lukust lahti uusi seikluseid, varustust ning lemmikloomi- kõik selleks, et toetada sinu sõda Draenori eest. Värba truusid järgijaid, kes mehitaks sinu baasi ning keda saata rüüstama vangikoopaid, täitma missioone ja valmistama esemeid, isegi kui sa oled võrgust väljas.
 

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast