Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
WRC 4: FIA World Rally Championship (PC)
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • MULTI LANG
 • PC KEY
 • PEGI 3
 • REGION FREE
 • STEAM KEY
 • WINDOWS
 • WORKS WORLD WIDE

Osta Internetist: WRC 4: FIA World Rally Championship (PC)

-90%
1.99 18.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Summanus

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSWin Xp 32-bit või uuem
CPU(Protsessor)
Celeron E1500 Dual-Core 2.2GHz / Athlon 64 X2 Dual Core 4800+ või kiirem
RAM(Mälu)
Vähemalt 2 GB
HDD(Vaba kettamaht)
Vähemalt 6 GB
GPUGeForce GT 330 / Radeon HD 3600 Series või parem

Ametlik aktiveerimiskood WRC 4: World Rally Championship mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

WRC 4 tuleb Teieni koos rohkem kui 60 erineva automudeliga, rohkem kui 50 ametliku rallitiimiga (WRC, Class 2 ja Class), iga rajaga WRC meistrivõistlustest ja täiesti ümberdisainitud karjääri reziimiga.

Minnes sama rada nagu seeria eelmine peatükk, toob WRC 4 Teieni hämmastava segu kõrge graafika detailsusega elementidest ja ehtsast mängusisesest helist. Põhilised muudatused uues mängus on: lojaalsus litsentsile, põnev mängukogemus, ligipääsetavus esmakordsetele mängijatele ning dünaamiline ja konkurentsivõimaline online mängureziim.

Lisaks 2013 versiooni lisadele on mängijatel võimalus kogeda uusi valgustustingimusi, uusi ilmaefekte, mis sõltuvad etapist ja uhiuus karjäärireziim, kus saab mängijaid panna tõeliste mängijate kingadesse. Ehtsus ja kaasatus on kaks kõige olulisemat tugisammast arenduses koos muljetavaldavate 3D keskkondadega ja HDR süsteemiga, mis võimaldab parimat mängusisest sooritust.

WRC 4 sisaldab kõiki rallisid 2013 aasta WRC kalendrist koos juhtivate WRC meeskondade ja sõitjatega uuendatud karjäärireziimis, et mängijad saaksid muutuda päris WRC sõitjateks. WRC 4 sisaldab ka täiendatud versiooni graafikamootorit, nimega Spike Engine, mis anti välja 2012 aastal.

 


Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast