Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ

PlayStation

Mis on PSN kinkekaart?

 

PSN (PlayStation Network) kinkekaart on ettemakstud kaart, mis võimaldab teil oma PlayStation Networki kontole raha lisada. PSN-i kinkekaardid on populaarne valik mängijatele, kes soovivad PlayStation Store'is oste sooritada ilma krediit- või deebetkaarti kasutamata. Need pakuvad mugavust ja paindlikkust, võimaldades kasutajatel osta sisu ilma, et oleks vaja oma kontole lisada enda kaardiandmeid. Lisaks on see suurepärane viis hoida kontrolli all enda või oma lapse kulutusi mängudele.

 

Igal kinkekaardil on konkreetne rahaline väärtus. Kui olete oma PSN kontol kinkekaardi koodi lunastanud, lisatakse vastav summa teie saldole. Seejärel saate seda saldot kasutada PlayStation Store'ist digitaalsisu, näiteks mängude, allalaaditava sisu (DLC), PlayStation Plusi tellimuste, filmide ja muu ostmiseks.

Image

Kinkekaardid toimivad vaid kaardile vastavas konto regioonis. See tähendab, et kui oled oma PSN konto registreerinud Soome alla, pead kasutama Soome PSN kaarte.

 

Populaarsed PSN regioonid:

Muud regioonid:

Taiwan

 

 

Mis on PlayStation Plus teenus?

 

Kui oled oma PSN kontole edukalt raha laadinud, saad selle eest hankida endale näiteks PlayStation Plus liikmeaja, mis on igati väärtuslik teenus igale PlayStationi konsooli omanikule.

 

Sony PlayStation Plusi liikmelisus pakub PS5 ja PS4 omanikele olulisi teenuseid, nagu mitmikmängimise võimalus võrgus, pilvesalvestusruum ja rohkelt allalaaditavaid mänge. Kasutajad saavad valida kolme erineva plaani vahel, mille eest saab tasuda kas kuu- või aastapõhiselt.

 

Soodsaim plaan on PS Plus Essential, mis tagab kasutajale võrgus mängimise võimaluse, pilvesalvestuse ja tasuta igakuiseid mänge. Mänguteegile juurdepääsu avamiseks vajate aga kallimat PlayStation Plus Extra või Premium paketti. PlayStation Plus Premium sisaldab ka voogesitust PS5-s, PS4-s ja arvutis, nii et te ei pea enne mängima asumist ootama mängude installimist.

 

Loe lähemalt PlayStationi kodulehelt.

 

Image

Mis PSN regioon valida?

 

Oled ostnud endale uue PlayStationi konsooli, aga mängukontot looma hakates märkad, et konto riikide valiku seas puudub Eesti. Millise PSN regiooni siis aga valima peaksid? Oleme blogis teinud ülevaate kõige populaarsematest regioonidest ja välja toonud iga regiooni plussid ja miinused.

DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast