Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ

Toodete valik

Vali oma mänguseade
PlayStationi konsool
Xboxi konsool
Arvuti
Nintendo konsool
 
Miks eelistada Punktid.ee e-poodi?

Kiire tarne. Saadame laos oleva mängu või rahakaardi aktiveerimiskoodi sinu e-mailile kohe peale ostu sooritamist. Mängu saad ise alla laadida tootja lehelt. Uue mängu eeltellijana võid olla kindel, et saad mängu kiiremini kui sõbrad. Lähemalt saad aktiveerimiskoodide kohta lugeda siit: Kuidas osta?

Odav. Meie mängudel ei ole füüsilist pakendit, mille tootmine, transport ja ladustamine on kallis. Kuna tooted on digitaalsed, siis ei lisandu vahendajate kulusid, mis teeb selle tavaostja jaoks karbimängudest kohe 20-30% odavamaks. 

Suurim valik mänge. Meie sortimendis on üle 1500 PC, Mac, PlayStation, Xbox ja Nintendo mängu. Lisaks leiad laia valiku liikme- ja rahakaarte erinevatele regioonidele ja platvormidele.

Turvaline. Meie e-poes on kõik tarnijad kontrollitud ja mängude koodid tulevad legaalsetest kanalitest. Tänu sellele on mängude aktiveerimiskoodid alati töökorras ning mängud töötavad ka tulevikus. Meie kvaliteedist räägivad üle 8000 positiivse hinnangu rahvusvahelisel hindamisplatvormil www.trustpilot.com.

Paindlik. Meie e-poes saad maksta mugavalt oma kodupanga pangalingiga. Aksepteerime kõikide enamlevinud maksekaartide kõrval ka Pocopay, PayPal ja Bitcoin’i. Lisaks saad suuremate ostude korral jagada maksed Esto järelmaksu abil pikema aja peale.

Aina odavamaks läheb, sest iga ostuga teenid boonust ja iga edaspidine ost on meie e-poest veelgi soodsam! Oma ostude ajalugu ja kogutud boonust saad jälgida oma kasutajakontol.

Loodussõbralik. Digitaalse mängu ostmisega jäävad ära füüsilise plaadi valmistamine, plastkarpi pakendamine, bukleti trükkimine ja kiletamine. Rääkimata transpordist lennukite ja laevadega logistikakeskustesse ja sealt omakorda kaubaautodega kauplustesse, kuhu klient isikliku autoga kaubale järele sõidab. See säästab palju energiat.
 
 

“Väga hästi toimiv teenus. Ostsin PSN tooteid, maksmine oli kiire ja mugav, kauba sain paari minutiga kätte ja nende kasutamiseks oli õpetusena kõik ilusti välja toodud.”

— Peeter Kukk
Trustpilot
DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast