Kuidas märkida Punktide aktsiaid oma Swedbanki kontol?

Autor | 2022-04-22T14:39:25+00:00 2022/04/22|Kasulik|

Alustasime 19. aprillil oma aktsiate esmase avaliku pakkumisega. Oleme saanud väga palju küsimusi selle kohta, kuidas aktsiaid on üldse võimalik märkida. Altpoolt leiad juhised, kuidas saad aktsiaid märkida, juhul kui oled Swedbanki klient. Protsess on väga lihtne ning võtab aega vaid mõne minuti.

  1. Mine lehele https://swedbank.ee/private/investor/stock/subscription?language=EST ja logi oma Swedbanki kontole sisse

2) Kui sul ei ole veel väärtpaberikontot, siis ava see, vajutades lingile “Ava väärtpaberikonto”

 

3) Vali, kas soovid avada vaid väärtpaberikonto või väärtpaberikonto+investeerimiskonto korraga (aktsiaid märkida saad mõlemal viisil). Meie näites valime mõlemad kontod korraga. Kui soovid avada vaid väärtpaberikontot, hüppa sammule 7. 

 

4) Esmalt avatakse uus arvelduskonto investeerimiskonto tarbeks. Siin vajuta lihtsalt “Edasi”.

 

5) Järgmisena pane paika uue konto hüüdnimi, et oleks lihtsam oma kontode nimekirjas seda eristada (nt Mari investeerimiskonto). Tutvu ja nõustu tingimustega ning allkirjasta enda valitud viisil.

6) Investeerimiskonto on nüüd loodud! Järgmiseks avatakse väärtpaberikonto.

 

7) Vali oma väärtpaberikontot teenindav arveldusarve (sellelt tasud oma ostetud aktsiate eest) ning vali hüüdnimi ka oma värskele väärtpaberikontole. Seejärel sõlmi leping.


8) Nüüd kui kontod on loodud, saad hakata aktsiaid märkima! Selleks vali ülemiselt menüüribalt Säästmine,investeerimine – Korporatiivsed sündmused, pakkumised

 

9) Punktid Technologies AS aktsiate märkimiseks vali nimekirjast Punktid Technologies AKT TAIEN 3

 

10) Märgi lahtrisse, mitu aktsiat sooviksid märkida ning vajuta “Kontrolli”

 

11) Kontrolli üle, et sisestatud kogus oleks korrektne ning vajuta Salvesta.

 

Palju õnne, oled nüüd ametlikult astunud investeerimismaailma! 🙂 Oma äsja loodud kontoga saad lisaks märkimisele ka kaubelda kõikide Balti börsi aktsiatega!

Enne märkimist tutvu kindlasti ettevõtte kirjeldusega! Saad seda teha siin: Punktid Technologies AS investorile.
Aktsiate märkimine toimub kuni 29. aprillini.

Tähelepanu! Käesolev postitus ega ühingukirjeldus ei kujuta endast pakkumist aktsiate ostmiseks ega soovitust aktsiatesse investeerida. Enne aktsiatesse investeerimist lugege hoolikalt ühingukirjeldust, et saada infot võimalike riskide kohta. Vajadusel pidage nõu spetsialistiga.